ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

ПУТІВНИК ІНВЕСТОРА

 

Інвестиційний  ПАСПОРТ  м. Світловодська

 Назва міста: Світловодськ, Кіровоградської області

Контактна інформація:

вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501

Тел.:  (05236) 7 23 32

Електронна адреса: inbox1@smvk.kr-admin.gov.ua

Адреса веб-сайту: http://svitlorada.gov.ua

СВІТЛОВОДСЬК

 


 

Стратегічна мета інвестиційного розвитку міста нарощування випуску конкурентноспроможної продукції, збільшення  її експорту, розвиток виробництва будівельних матеріалів, харчової галузі, впровадження енергозберігаючих технологій та розвиток житлово-комунального господарства за напрямками: водопостачання і водовідведення, виробництво теплової енергії і теплопостачання, розвиток курортно-рекреаційного та туристичного комплексу міста, підприємств сфери послуг і торгівлі.

Історична довідка

Світловодськ існує з 1961р., коли селище гідробудівників Кре­менчуцької ГЕС (будівництво розпочато 1954 року) було об'єднане з містом Новогеоргіївськом, що був перенесений із зони затоплення. Воно тоді носило назву місто Хрущов. Через рік його назвали Кремгесом, а з 1969 р. – Світловодськом, що означає світло, яке дає вода.

Місцевість, на якій розташований Світловодськ, була заселена ще у глибоку давнину. Саме тут, де проходить межа Лісостепу і Сте­пу, з давніх-давен селилися люди. Розкішна дика природа, наявність великих річок Дніпра, Тясмина, Цибульника, в яких водилося чимало риби, приваблювали до себе первісних людей. На території сучасного Світловодська і йо­го околиць залишили свій слід скіфи, сармати, кіммерійці, представники інших кочових племен. У 70-80 рр. минулого століття на вершині Табурищанського мису виявлено і досліджено великий скіфський некрополь - унікальний безкурганний могильник.

Як місто, Крилов започатковано в червні 1615 року, коли польський король на прохання старости Чигиринського Даниловича дарував місту Магдебурське право. З введенням військових поселень у Росії (1821 р.) у Криловській слободі розташо­вується кірасирський полк ордена св. Георгія Побєдоносця. Тоді ж Крилов був переймено­ваний у Новогеоргіївськ. У середині XIX століття в цьому полку проходив військову службу відомий російський поет А. А. Фет. Після ліквідації військових поселень (1859р.) Новогеоргіївськ - заштатне місто з цивільним управлінням, важливий торго­вельний центр краю з розвинутими кустар­ними промислами і виробництвом гончарно­го посуду, столярних виробів та виготовлен­ням возів і фургонів. у 1918 – 1920 роках місто пережило соціальні потрясіння, неодноразову зміну влади, громадянську війну. Не оминула край і трагедія Голодомору 1932-1933 років. Разом із тим уже до се­редини 30-х років XX століття було ліквідовано неписьменність серед більшості населення, відкрито ряд шкіл, будинків колективіста, заснований театр. Виникли нові підприємства: обозобудівний завод ''Більшо­вик”, меблева фабрика, маслозавод та інші. В районі було також кілька гончарних артілей, підприємств із видобування граніту. У Новогеоргіївську діяла електростанція.

Тяжким випробуванням для населення краю стала Друга світова війна. 7 серпня 1941 р. Новогеоргіївськ окупували німецько-фашистські війська, окупантами розпочато масо­вий терор. На тери­торії міста і окремих селах виник стихійний опір окупантам, були створені і діяли підпільно-диверсійні організації і групи. У лютому 1943 р. через район проліг шлях кавалерійського партизанського з'єднання М. І. Наумова. На ранок 3 грудня 1943 р. під натиском пе­реважаючих сил Червоної армії Новогеоргіївськ був визволений від німецько-фаши­стських загарбників.

Протягом 1944-1950 рр. здійснено відбудо­ву народного господарства міста і району, зруйнованого у роки війни. Навесні 1954 р. на берег Дніпра до села Табурища прийшли перші гідробудівники, які за короткий термін побудували тут Кремен­чуцьку гідроелектростанцію і нове місто Світловодськ.

Сучасний Світловодськ має промисловий потенціал, виробничу та соціальну інфраструктуру. Наявність Кременчуцької гідроелектростанції і створеної у зв'язку з її будівництвом потужної будівельної індустрії, водних ресурсів, залізничних колій та інших умов сприяють розвитку промисловості. Про­мисловий комплекс міста представлений галузями, які мають містоформуюче значення: добувна промисловість (ТДВ «Світловодське кар’єроуправління»: розробка і видобуток гранітних й піщаних кар’єрів), обробна промисловість, з неї: виробництво неметалевих мінеральних виробів (ТДВ «ОДЕБП»: одне з найбільших в Україні підприємств по виробництву будівельних конструкцій для енергетичного, промислового і житлового будівництва; ПАТ «Світловодський завод «Спецзалізобетон»; ТОВ «Світловодський завод адсорбентів») та машинобудування, ремонт машин та устаткування (ТОВ ВАТ «Олімп», ТОВ СУРП «Орма-Олімп»); ПрАТ «Завод «Луч»: виробництво виробів із пластмас, садово-городніх обприскувачів «Ера»), харчова промисловість: (ПП «ВК і К»: виробництво ковбасних виробів, м’ясних делікатесів, кондвиробів; ПП «Віктор і К»: виробництво соняшникової олії, майонезу, гірчиці, соусу; ТОВ «Гідросенд»: олія соняшникова, оцет, майонез, гірчиця, кетчупи і соуси томатні; ТОВ «Сідвелс»: ядро соняшника, соняшникової олії).

Сфера обслуговування населення міста Світловодська є розгалуженою мережею підприємств оптової (3 магазини) і роздрібної торгівлі (535 магазинів, включаючи відділи, кіоски), автостоянок (8), АЗС (7), аптечних закладів (33), готелів (6), закладів ресторанного господарства (52, включаючи їдальні), побутового обслуговування населення (102, в т. ч. парикмахерські та салони краси (25) ) тощо.

Географічна довідка

Світловодськ – місто обласного підпорядкування, центр Світловодського району – розташований у північно-східній частині області на 49º04´ північної широти і  33º15´ східної довготи, на відстані 140 кілометрів від Кіровограду та 130 км від Полтави. Межує з Полтавською областю, Світловодським районом. Більша частина міста  знаходиться на правому березі Кременчуцького водосховища, який являє собою крутий і високий схил Дніпра. Рельєф в межах міста має нерівномірний характер. Різниця між найбільш високою і низькою частинами міста 40 м. Довжина міста 12 км, ширина від 1 до 4,5 км. У місті бере початок водовід Дніпро-Кіровоград, який забезпечує водою, окрім Світловодська, ще міста обласного підпо­рядкування - Олександрію, Знам'янку та Кіровоград.

Клімат району континентальний, помірно теплий. Літо частіше сухе і жарке. Зими переважно м’які з частими відлигами. Середня багаторічна кількість опадів 511 мм, норма за теплий період (IV-X) 177 мм, норма за холодний період (XI-III) 334 мм. Максимальна кількість опадів по місяцях припадає на червень і липень, мінімальна – на березень.  Середня температура зовнішнього повітря найбільш жаркого місяця року (липень)    + 21,5ºС, найбільш холодного місяця року (січень) -4,3ºС.

Загальні відомості

Мінерально-сировинні ресурси:

 • поклади  глин та граніту;
 • поклади будівельного піску;
 • водні ресурси

Інвестиційна діяльність:

Ресурсно-економічний потенціал та  конкурентні переваги вкладення інвестицій в економіку міста Світловодська, а саме: наявність виробничого потенціалу; наявність незадіяних у виробництві вільних об’єктів нерухомості та земельних ділянок; наявність місцевої сировинної бази, наявність автомагістралей, водного сполучення, вигідне географічне розташування; багатий природний ландшафт (великі водні простори Кременчуцького во­досховища та зелені заплави, гориста, заліснена місцевість) та відповідна готельно-туристична інфраструктура (розгалужена мережа готелів, пансіонат „Славутич”, бази відпочинку, табо­ри для оздоровлення дітей влітку); наявність кваліфікованого трудового потенціалу   забезпечать інвестору успішне розміщення капіталу за такими різноманітними напрямками економіки міста Світловодська, а саме:

 • виробництво будівельних матеріалів із місцевої сировини та виробництво продукції харчової промисловості;
 • теплоенергетика та водовідведення і водопостачання, впровадження енергозберігаючих заходів та технологій, альтернативних та відновлювальних джерел енергії;
 • модернізація капітального обладнання діючих підприємств з метою випуску нових конкурентноздатних видів продукції;
 • курортно-рекреаційний та туристичний комплекс.

Показники

2006 р.

2007 р.

2008 р.

2009 р.

2010 р.

2011 р.

2012 р.

2013 р.

2014р.

2015 р.

2016 р.

2017 р.

Обсяг  інвестицій  в  основний  капітал , млн. грн.

111,6

122,0

159,7

99,0

67,6

144,3

55,5

172,1

109,0

106,6

190,79

251,18

Обсяг прямих іноземних інвестицій, млн. дол. США

0,89

1,98

3,19

4,8

5,9

7,1

7,3

8,1

4,6

4,0

3,7

3,8

 

Населення міськради, вікова структура:

загальна кількість – 53263;

чоловіки – 24276, жінки – 28987;

Вікова структура:

у віці:     0-14 – 6707 (12,6%);

                15-64 – 36595 (68,7%);

                65 і старше – 9961 (18,7%).

Рівень освіти:

 • кількість дошкільних навчальних закладів – 15, кількість дітей – 2005;
 • кількість загальноосвітніх навчальних закладів – 9 та вечірня школа, кількість учнів – 4117 та 61;
 • вищий навчальний заклад І рівня акредитації – 1, професійно-технічний навчальний заклад – 1, кількість студентів – 697.

Транспорт та технічна інфраструктура:

Транспорт:

 • 2 залізничні станції: станція Світловодськ і вузлова станція Кременчук - 25 км від міста;
 • 1 автостанція;
 • 1 річкова пристань;
 • мережа автодоріг з твердим покриттям – загальна протяжність 118 км;
 • громадський транспорт – 10 міських автобусних маршрутів.

Транспортна система міста є достатньо роз­виненою. Зовнішні зв'язки здійснюються авто­мобільним, залізничним та річковим транспор­том. Територію міста перетинає магістральна залізнична лінія Олександрія - Полтава. Через Світловодськ проходять дві автодороги державного значен­ня, а річковий порт знаходиться на перетині маршрутів, що сполучають міста, розташовані вздовж славетного Дніпра.

Технічна інфраструктура:

 • водопостачання та водовідведення:

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

Водопостачання

 

 

Загальна потужність ВОС

тис.куб.м / добу

15

Довжина водопровідних мереж

км

170,3

Водовідведення

 

 

Пропускна спроможність очисних споруд

тис.куб.м / добу

35,0

Довжина каналізаційних мереж

км

109,4

 • розвинена мережа розподільчих газопроводів високого, середнього і низького тиску;
 • електромережі:

Електропостачання міста здійснюється від підстанції «ГПП»-154/35/6 кВ потужністю 65 мВт і підстанції «ЗЧМ»-154/35/6 кВ потужністю 113 мВт. Існуюче навантаження в максимальний період 2009 року по місту склало 21 мВт.

 • теплопостачання:

№№ з/п

котельні

Встановлена потужність котельні, Гкал/год (МВт)

Підключене теплове навантаження, Гкал/год (МВт)

на опалення

на вентиляцію

на гаряче водопостачання

загальне навантаження

№ 1

вул.Скубіївська, 1А

5,4

3,437

----

----

3,437

№ 2

вул.Бойко, 15

44,4

20,25

----

----

20,25

№ 3

вул.Крупської, 2А

61

32,309

----

----

32, 309

№ 5

вул.Артема, 4А

4,2

0,883

----

0,02653

0,883

.№ 6

вул. 9 Січня, 186 Д

1,95

0,817

----

----

0,817

№ 7

вул. Павлова, 18

0,544

0,223

----

----

0,817

№ 8

вул. Леніна, 110

0,172

0,1

----

0,043

0,143

- телекомунікації:

в місті Світловодську зареєстровано такі телерадіоорганізації: ТРК «Веселка», «Світловодське радіо»;

- друкарські видання міста: газети «Світловодськ вечірній», «09», «Світловодськ-Інформ», «Дніпровські вогні», «Вітрина», «Вакансія», «Перспектива».

Офісні приміщення:

вартість оренди офісних приміщень по місту в середньому складає 40-160 грн. за 1 кв. м.

Економіка:

Підприємства м. Світловодська:

                            Відомості про основні підприємства розташовані на території ради.

Назва підприємства

Спеціалізація

Контактна інформація

(Прізвище, ім’я, по-батькові, телефон)

ТДВ "Світловодське кар'єроуправління"

Пісок, граніт, камене-щебнева продукція

Чубаков Олексій Сергійович

5-32-21

ТДВ "ОДЕБП"

Залізобетонні каркаси для будівництва теплових і атомних електростанцій, промислові будівлі, сільськогосподарські (пташники, свинарники, корівники та ін..), адміністративні, соціальні, торгівельних, спортивні будівлі, залізобетонні лінії електропередач напругою від 04 до 10 КВ, колони, балки, дорожні плити, плити покрівлі, сваї, фундаментні блоки, індивідуальні гаражі, металеві форми для виготовлення залізобетонних виробів.

Марон Іван Едуардович

5-32-23

ДП «Завод залізобетонних виробів ТДВ «ОДЕБП»

Збірні залізобетонні вироби для житлового, адміністративно-побутового і промислового будівництва, плити пустотного настилу, сходові марші і майданчики, плити шахт ліфтів, конструкції обгороджувань, плити дорожні

Литвиненко Михайло Володимирович

2-17-30

ПАТ Світловодський завод  "Спецзалізобетон"

Залізобетонні вироби

Халинбаджах Володимир Ілліч

2-16-31, 2-36-66

ТОВ "Світловодський завод адсорбентів"

Адсорбенти, наповнювачі гігієнічні для хатніх тварин з торговою маркою «Мурка»

Близнюк  Сергій Миколайович 0503081085

ТОВ «ВАТ Олімп»

Виробництво машин і устаткування спеціального призначення

Фомченко Василь Іванович

0505174924

ТОВ СУРП  "Орма-Олімп"

Виробництво двигунів і турбін, крім авіаційних, автотранспортних і мотоциклетних двигунів

Німий Павло Андрійович

7-12-13

ПрАТ " Світловодський завод "Луч"

Вироби з пластмас, садово-городній оприскувач з торговою маркою «Ера»

Губарєв Олександр Олександрович 0675203745

ПП "Віктор і К"

Олія соняшникова нерафінована, олія рафінована, оцет, майонез, гірчиця готова, кетчупи і соуси томатні, спреди та суміші жирові з вмістом жиру до 85%

Король Віктор Михайлович

5-40-12

ТОВ «Гідросенд»

Олія соняшникова нерафінована,олія рафінована, оцет, майонез, гірчиця готова, кетчупи і соуси томатні.

Пасько Володимир Леонідович

5-37-31

ПП Сідвелс»

Олія соняшникова нерафінована, квас

Кодаченко Григорій Васильович

0984622668

КП «Світловодська міська друкарня»

Товари шкільні та канцелярські з паперу та картону

Сафошин Віталій Станіславович

0975992433

ПП ВКФ "ГУДВІЛ ПЛЮС"

Послуги з кування, штампування, карбування та фасонування

Ільченко Олександр Анатольович

2-66-90

СУАП з інозем.інвестиціями у формі ТОВ "ПЛАЙТЕХ"

Фанера клеєна, шпон лущений

Печений Олексій Борисович

0675302955

ТОВ "ФІДЖО"

Меблі для сидіння спеціальні (переважно з металевим каркасом), меблі конторські (офісні) металеві

Гаусман Андрій Валентинович

7-08-84

7-08-94

ТОВ «Люмбер-Україна»

Лісопильне та стругальне виробництво

Журавєль Раїса Іванівна

2-58-71

ТОВ «Світловодський маслосирзавод»

Виготовлення молочної продукції: молоко, кефір, ряженка, сметана, сир, масло

Артем´єв  Михайло Леонідович

0962334452

ПТПП «Елегія-Гранд»

Виробництво господарських та декоративних керамiчних виробiв

Страшна Лідія Миколаївна

2-66-15

ТОВ «Плазмадеталь»

Механічне оброблення металевих виробів

Патенко Сергій Валерійович

0675203896

ТОВ «Профі»

Гігієнічні наповнювачі для кошачих туалетів

Філін Олександр Миколайович

3-33-45

0979274356

 

Світловодський річковий термінал

передовий елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг»

Скічко Юрій Олександрович

7-43-74

7-43-73

 

Resize of DSC_6234 тропосф  ж  майонез, Віктор і К  ВКіК

                        Орієнтація на експорт:

Зовнішньоторгівельні операції підприємства міста здійснювали з 49 країнами світу.

Товарна структура експорту складалася із жирів та олій тваринного або рослинного походження. Основу імпортних надходжень склали мінеральні продукти.

Культура:

Для задоволення культурних потреб населення міста функціонує:

- міський Палац культури;

- міський краєзнавчий музей;

- дитяча музична школа;

- дитяча школа мистецтв;

- дитяча художня школа;

- Власівська дитяча музична школа;

- централізована міська бібліотечна система( в яку входять центральна бібліотека  та 4 бібліотеки-філії);

- міська дитяча бібліотека.

 У місті діють 6 суб'єктів туристичної діяльності, які мають відповідні ліцензії на провадження   турагентської діяльності.

Охорона здоров’я:

Мережа закладів охорони здоров'я м. Світловодська налічує центральну районну лікарню та комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Світловодська».

Кількість лікарняних ліжок становить 300 одиниць.

Релігія:

Конфесії: православна, протестантська, іудейська, в т.ч.:

- українська православна церква (Московського патріархату) – 4 релігійних організації,

- протестантські союзи та церкви -12 релігійних організацій,

- іудейська громада – 1 релігійна організація.

Відпочинок та спорт:

У місті працюють міський спортивний комплекс ім. А.Тузовського, центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, стадіон з легкоатлетичним ядром, 19 спортивних клубів, 13 спортивних залів, яхт-клуб, 2 тенісних корти, 45 спортивних майданчика, 1 дитячо-юнацька спортивна школи, де займаються 385 учнів. На цих спортивних об’єктах працює 70 працівників з фізичної культури і спорту.

У Світловодську культивується 29 видів спорту: 13 олімпійських та 16 не олімпійських.

Фінансові установи:

у місті розташовані такі установи:

 • відділення комерційних банків: Кіровоградського РУ ПАТ КБ «Приватбанк», Кіровоградської ОД ВАТ «Райффайзенбанк» Аваль,  ПАТ «Акціонерний банк «Укргазбанк», ПАТ «Укрсіббанк»;  
 • відділення державного банку  ВАТ «Державний ощадбанк України».

Перелік земельних ділянок, які або право на оренду яких підлягає продажу на аукціонах для реалізації інвестиційних проектів:

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної ділянки

Нормативно грошова оцінка земельної ділянки, яка підлягає продажу

Експертна грошова оцінка права оренди земельної ділянки

Наявність земельно- кадастрової документації, дата її затвердження

Функціональне використання земельної ділянки

 

Для якого інвестиційного проекту пропонується земельна ділянка

 

м. Світловодськ Кіровоградської обл.

на розі вулиць Павлова – В. Бойка

0,3 га

в стадії розробки

в стадії розробки

в стадії розробки

аукціон на право оренди (рішення Світловодської міської ради від 24.09.2013 № 873)

будівництво торгівельного центру

м. Світловодськ

Кіровоградської обл., вул. 9 Січня, біля заводу «Калькулятор»

0,7 га

в стадії розробки

в стадії розробки

в стадії розробки

аукціон на право оренди (рішення Світловодської міської ради від 24.09.2013 № 873)

будівництво торгівельного центру

м. Світловодськ

Кіровоградської обл., вул. Комарова, 110-а

13,6 га

в стадії розробки

в стадії розробки

в стадії розробки

аукціон на право оренди терміном на 49 років (рішення Світловодської міської ради від 24.09.2013 № 873)

об’єкт промисло-вості

М.Світловодськ Кіровоградської обл. вул.Миру,50

0,025 га

в стадії розробки

в стадії розробки

в стадії розробки

Аукціон на право оренди

Будівництво об’єкту побутового обслуговування

 

Інформація про вільні виробничі площі (приміщення)

1.

Назва виробничої площі

Комплекс будівель

Назва населеного пункту

м.Світловодськ, пров.Луговий, 2

Район

-

Область

Кіровоградська

Власник

Територіальна громада міста Світловодська в особі Світловодської міської ради

Код ЄДРПОУ

37918126

Форма власності

Комунальна

Веб-сайт

svetlrada@ukr.net

Під’їзні шляхи

Відстань до найближчого районного центру, (км)

-

Відстань до найближчого обласного центру, (км)

120 км.

Наявність під’їзної залізничної колії

-

Назва найближчої залізничної вантажної станції і відстань від неї, (км)

3 км.

Наявність під’їзної автодороги з твердим покриттям для вантажних автомобілів

Відсутня, 1 км. до найближчої

Відстань до автодороги державного значення (км)

-

Назва найближчого аеропорту та відстань до нього, км

18 км.

Наявність маршрутів громадського транспорту до місця розміщення площі (автобуси, потяги)

Автобуси

Характеристика виробничих площ

В якому році збудовано

1976

Кількість поверхів будівлі, в якій розміщені вільні виробничі площі

1 поверх, мансарда

На якому поверсі знаходяться вільні виробничі площі

1 поверх, мансарда

Розміри виробничої площі:

 

Довжина (м)

Інформація в технічному паспорті відсутня

Ширина (м)

Інформація в технічному паспорті відсутня

Висота (м)

3,00 м

Площа (тис.кв.м.)

165,4 кв.м.

Чи є додаткові приміщення (підсобні, офісні, допоміжні тощо), їх площа (тис.кв.м.)

так

Загальна площа території, на якій розташовані виробничі площі (тис.кв.м.)

165,4 кв.м.

Як забезпечуються площі:

 

* газопостачанням. Яким є резерв потужності (м3/год)

Доступно

 

* електропостачанням. Яким є резерв потужності (кВт/год)

Доступно

 

* зв’язком (телефон, інтернет)

Відсутній

 

* водопостачанням. Яким є резерв потужності (м3/год)

Доступно

 

* водовідведенням. Яким є резерв потужності (м3/год)

Відсутнє

 

Як можна забезпечити опалення площ

Централізовано, автономно

Як можна забезпечити навантажувально-розвантажувальні операції

З фасаду

Технічний стан (досконалий, добрий, середній, поганий)

Поганий

Які основні роботи необхідно виконувати для підготовки площі до виробничого процесу

Потребує капітального ремонту

Чи можуть ці роботи бути виконані за кошти власника

За кошти майбутнього власника

Додаткова інформація

-

Інформація про контактну особу

Імя, прізвище

Дмитренко Марія Іванівна

Посада

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Мова спілкування

Українська

Роб.тел

(05236) 2-27-14

Факс

(05236) 2-75-59

Моб.тел.

-

Е-мейл

dmutrenko482@ukr.net

Умови передачі інвестору

Оренда, постійне користування, продаж, інше

Продаж

Вартість оренди за рік, дол.США/м.кв.

-

 

Вартість продажу, дол.США/м.кв.

-

 

 

 

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

Березень 2017 року

 

2.

Назва виробничої площі

Нежитлове приміщення

Назва населеного пункту

м.Світловодськ, вул.Гагаріна, 3

Район

-

Область

Кіровоградська

Власник

Територіальна громада міста Світловодська в особі Світловодської міської ради

Код ЄДРПОУ

37918126

Форма власності

комунальна

Веб-сайт

svetlrada@ukr.net

Під’їзні шляхи

Відстань до найближчого районного центру, (км)

-

Відстань до найближчого обласного центру, (км)

120 км.

Наявність під’їзної залізничної колії

-

Назва найближчої залізничної вантажної станції і відстань від неї, (км)

5 км.

Наявність під’їзної автодороги з твердим покриттям для вантажних автомобілів

В наявності

Відстань до автодороги державного значення (км)

-

Назва найближчого аеропорту та відстань до нього, км

18 км.

Наявність маршрутів громадського транспорту до місця розміщення площі (автобуси, потяги)

Автобуси

Характеристика виробничих площ

В якому році збудовано

1959

Кількість поверхів будівлі, в якій розміщені вільні виробничі площі

3

На якому поверсі знаходяться вільні виробничі площі

1

 

Розміри виробничої площі:

 

Довжина (м)

Інформація в технічному паспорті відсутня

Ширина (м)

Інформація в технічному паспорті відсутня

Висота (м)

2,78 м

Площа (тис.кв.м.)

184,7 кв.м.

Чи є додаткові приміщення (підсобні, офісні, допоміжні тощо), їх площа (тис.кв.м.)

Ні

Загальна площа території, на якій розташовані виробничі площі (тис.кв.м.)

184,7 кв.м.

Як забезпечуються площі:

 

* газопостачанням. Яким є резерв потужності (м3/год)

Відсутнє

 

* електропостачанням. Яким є резерв потужності (кВт/год)

Доступно

 

* зв’язком (телефон, інтернет)

Доступно

 

* водопостачанням. Яким є резерв потужності (м3/год)

Доступно

 

* водовідведенням. Яким є резерв потужності (м3/год)

Доступно

 

Як можна забезпечити опалення площ

Централізовано, автономно

Як можна забезпечити навантажувально-розвантажувальні операції

З фасаду

Технічний стан (досконалий, добрий, середній, поганий)

Добрий

Які основні роботи необхідно виконувати для підготовки площі до виробничого процесу

Проведені невід’ємні поліпшення

Чи можуть ці роботи бути виконані за кошти власника

За кошти майбутнього власника

Додаткова інформація

-

Інформація про контактну особу

Ім’я, прізвище

Дмитренко Марія Іванівна

Посада

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Мова спілкування

Українська

Роб.тел

(05236) 2-27-14

Факс

(05236) 2-75-59

Моб.тел

-

Е-мейл

dmutrenko482@ukr.net

Умови передачі інвестору

Оренда, постійне користування, продаж, інше

Продаж

Вартість оренди за рік, дол.США/м.кв.

-

 

Вартість продажу, дол.США/м.кв.

-

 

 

 

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

Березень 2017 року

, підприємств сфери послуг і торгівлі.