ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Транспорт

Пасажирські перевезення здійснювало 2 автопідприємства, якими разом з фізичними особами-підприємцями у 2018 році  перевезено 3,3 млн. пасажирів.

Підприємствами автомобільного транспорту за 2018 рік перевезено 761,0 тис. т вантажів.

Територію міста перетинає магістральна залізнична лінія Олександрія – Полтава та приміська залізнична лінія ст. Бурти – с. Недогарки, які забезпечують пасажирський зв’язок у приміському сполученні і обслуговують головні промислові підприємства через мережу під’їзних колій. Загальна довжина залізничних колій, що розташовані на території міста - 5,9 кілометрів.

Підприємством залізничного транспорту на території міста  є регіональна філія «Південна залізниця»  АТ «Укрзалізниця» (м. Світловодськ).

В місті функціонує Світловодський річковий термінал, який здатний приймати і відправляти вантажі річками, передбачається використання річкового транспорту для завантаження та перевезення сільськогосподарської продукції до Херсонського порту з метою подальшого її перевантаження на морські судна та відправки на експорт (завантаження - 50% через не проведені днопоглиблювальні роботи).